Jdi na obsah Jdi na menu
 


Svíčková magie

5. 2. 2006

 

  MAGIE KELTSKÝCH DRAKU

Černá: Obracející,neprostupná,spoutává negativní síly,napravuje neshody,ochrana,uvolnění,k posílení vůle,zneškodňuje černou magii a negativní myšlenky.Přitahuje draky Země,Chaosu a Strážné draky.

Modrá: Pravda,inspirace,moudrost,okultní síla,ochrana,pochopení,zdraví,radost,mír,věrnost,domácí pohoda,trpělivost.Přitahuje draky Vody,Jezer,Moří,Měsíce,Větru a Bouřky(tmavé svíčky),a Strážné draky.

Hnědá: K přivolávání peněz a finančního úspěchu k ovlivnění Elementů Země,soustředění,rovnováha,mimosmyslové vnímání,intuice,studium.Přitahuje draky Země,Hor a lesů a Strážné draky.

Zlatá a velmi světle žlutá: Velké štěstí,intuice,pochopení,předpovídání budoucnosti,rychlý příchod štěstí,finanční výhody,pro přilákání vyšších vlivů.Přitahuje draky Slunce a Strážné draky.

Šedá: Zamezit lidem,aby viděli,co ve skutečnosti děláte,skrýt něco do oblaku iluze.Přitahuje draky Chaosu a Světla.

Zelená: Hojnost,plodnost,štěstí,štědrost,peníze,bohatství, úspěch,obnovení,manželství,rovnováha.Přitahuje draky Země,Hor a Lesů a Strážné draky.

Purpurová: Velmi vysoké frekvence ,které urychlují působení jiných kouzelných barev nebo svíček, a proto se většinou pálí s dalšími svíčkami,rychlé změny,duchovní léčení,vymítání zlého ducha.Přitahuje draky Chaosu(tmavší svíčky) a Světla(světlejší svíčky).

Oranžová: Povzbuzení,přizpůsobivost,vzpruha,přitažlivost,náhlé změny,nadvláda,moc,k přilákání dobrých věcí,pro štěstí v neštěstí.Přitahuje Ohňové draky a Strážné draky.

Růžová: Láska,cit,milostný vztah,duchovní probuzení,léčení ducha,pospolitost.Přitahuje Vodní draky.

Fialová nebo Purpurová: úspěch,idealismus,vyšší mimosmyslové schopnosti,moudrost,pokrok,ochrana,k vyhnání ďábla,k předpovědi budoucnosti.Přitahuje Vodní,Měsíční (levandulové svíčky )a draky Chaosu(tmavší svíčky)

Červená: Fyzická síla,zdraví,energie,síla,sexuální potence,odvaha,síla vůle,vítězství nad strachem nebo leností.Přitahuje Ohňové a Strážné draky.

Stříbrná: K odstranění negativních sil,vítězství,stabilita,meditace,rozvíjení mimosmyslových schopností.Přitahuje draky Chaosu(svíčky s cínovým odstínem) a měsíce a Strážné draky.

Bílá: Čistota,duchovnost a vyšší životní cíle,pravda,upřímnost,síla vyšší přirozenosti,celistvost.Přitahuje draky Světla,Ducha,měsíce a Strážné draky.

Žlutá: intelekt,představivost,síla mysli,tvořivost,sebejistota,jemné přesvědčování,konání,přitažlivost,soustředěnost,inspirace,náhlé změny.Přitahuje draky Vzduchu,Slunce,Větru a Bouřky(tmavší svíčky) a Strážné draky.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Já nadpisy nepíšu

(Šaman, 12. 6. 2006 20:25)

Tohle se mi moc líbí. Také by mne zajímalo použití magie (kde, jak). Možná také nějaké rituály nebo zaříkávadla. Jinak je to moc pěkný!