Jdi na obsah Jdi na menu
 


Dračí magie

Příspěvky

Poznejte sílu Draků

16. 7. 2006

Vydejte se na dobrodružnou cestu do nepoznaných duchovních sfér, vzneste se na křídlech těchto mocných astrálních bytostí.

Draci jsou ve spojení s mnohem hlubšími proudy elementárních energií, než my lidé většinou vnímáme. Vždy jsou nějakým způsobem napojeni na některou z forem čtyř elementů a jejich astrální duchovní energii dokáží využít. Jsou to vynikající magičtí pomocníci. Díky své pradávné moudrosti jsou vhodnými společníky při jakékoliv divinaci.

V této části se budeme věnovat meditaci a relaxaci, kdo ještě není dostatečně zběhlý v relaxačních technikách měl by využít raději formu řízené meditace a relaxace. Draka, se kterým sa při této meditci můžete setkat a bude vám s ním dobře a budete cítit důvěru v jeho schopnosti , si můžete kdykoliv přivolat na pomoc...stává se vaším astrálním průvodcem.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Dračí magie | Komentářů: 45

Obrat ve štěstí

16. 7. 2006

Toto je magický rituál, který by nám měl pomoci přivolat zpět štěstí, měli bychom ho použít ve chvíli, když už jsme všechny jiné dostupné možnosti vyčerpali, bojovali jsme s nepřízní osudu. Vždy když se rozhodneme pro nějaký magický rituál musíme být vnitřně přesvědčeni o tom, že to tak opravdu chceme. Nejpříznivější období pro rituál je když Měsíc dorůstá a vůbec nejlepší je úplněk. Vždy je důležité si vše potřebné pro rituál předem připravit.např. svíčky, kadidlo, karty atd. Vždy je dobré mít své soukromé místo kde nebudeme nikým rušeni. Před samotným rituálem musíme pronést úvodní zaříkadlo...abychom přivolali na pomoc své astrální pomocníky, potom provedeme rituál , po ukončení rituálu a zhasnutí svíček /nesfoukávat/ proneseme závěrečné zaříkadlo a poděkujeme. Takže přeji hodně ŠTĚSTÍ..:o)))   
 
Celý příspěvek | Rubrika: Dračí magie | Komentářů: 1

Úvodní a závěrečné zaříkadlo.

16. 7. 2006

Toto jsou rituály, ktré vycházejí z Dračí keltské magie...spousta z vás si jistě řekne, že jde jen o atraktivní název o ničem...nečtěte dál. Pro ty z vás, kteří hned neodsuzují....magie je jen jedna, to je pravda, ale existuje spousta stylů, technik, které mají své kořeny v místech kde vznikly.

Draci jsou kultovní bytosti...v některých kulturách symbolem zla, v jiných jsou uctíváni a váženi pro svoji moudrost a sílu. Tak jako vždy a ve všem jde o úhel pohledu.

Vždyť i naše území osídlovaly keltské kmeny...tak proč to nezkusit a nejit po stopách našich předků zpět ke kořenům a základům...zpět do dob kdy lidé uctívali mocnou přírodu....a možná létali na Dracích..:o)))

 

Svíčková magie

5. 2. 2006

 
Celý příspěvek | Rubrika: Dračí magie | Komentářů: 1