Jdi na obsah Jdi na menu
 


Vážení, na této stránce budete mít možnost se seznámit, nebo navázat přátelství s lidmi, kteří mají stejné nebo podobné zájmy.

" Co je lepšího, než mít někoho, s nímž máš odvahu hovořit o všem, tak jako sám se sebou."

Legenda praví: " V dávné době žili lidé, měli dvě hlavy, čtyři ruce, čtyři nohy a jedno tělo. Jenže si rozhněvali Bohy a ti na ně ve svém hněvu seslali hromy a blesky, které je rozdělily na dvě poloviny. Od té doby tyto dvě poloviny bloudí světem a hledají jedna druhou."

Vládát a číst inzeráty můžete pouze v případě, že rozkliknete podtržený zápis seznamka píši tuto poznámku z toho důvodu, že jste mi psali, že tu žádné inzeráty nejsou. Jsou jen musíte hledat. 

 Obrazek

seznamka

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Hledám

(jcook, 8. 1. 2019 20:43)

Hledám k sobě partnerku mága (28-38 let) s kterou půjdu společnou cestou.Pište na mail jacook@seznam.cz

hledám pomocnou ruku

(klaruš, 30. 5. 2015 18:19)

Prosím někdo kdo by mi pomáhal s magií

Re: hledám pomocnou ruku

(Shinon, 28. 6. 2015 22:23)

Taky potřebuji ..napiš mi na e-mail : ShinonC1@seznam.cz

Re: hledám pomocnou ruku

(jcook, 8. 1. 2019 10:56)

Rád bych se zeptal nejdřív odkud jsi?

Hledá se!!!!

(Marry, 21. 5. 2018 19:33)

Pls, jednou za rok mě napadne se sem povídat, jestli náhodou někdo někoho nehledá. Já hledám, kámošku, kámoše... asi věkem někoho k sobě. Je mi 23. Čekám nějaký komentáře!!

Re: Hledá se!!!!

(Lhastor, 28. 10. 2018 12:40)

A jakýpak kometnář očekáváš?:) Pro spřízněné duše jsem otevřen bez ohledu na věk a pohlaví...Akorát že na mou inzerci ještě nikdo nezareagoval,vše má svůj čas :D

Depiction of Blood Pressure

(Asheegapsubobe, 8. 10. 2018 4:43)

Torsion bras de quelqu'un est comment calleux votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur determination pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent prendre offre sang loin de votre coeur. Chaque temps votre coeur bat, il pompe le sang tout au long vos arteres a la flanerie de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/cialis-generique-en-pharmacie-belgique/

Blood inducement - If you want be sure more

(AplaicsCisee, 28. 7. 2018 5:51)

Pression arterielle est comment robuste votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur essence pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent perseverent b gerer offre sang loin de votre coeur. Chaque age votre coeur bat, il pompe le sang par vos arteres a la reste de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/cialis-mieux-que-le-viagra/

:)

(Lhastor, 27. 6. 2018 12:23)

Tak koukám,že tu někteří lidé moc čumí na upíří deníky atp. a věří svým fantasmogoristickým představám,ale ty jsou na hony vzáleny realitě,pravda kterou si my vytváříme:)

Dobře,bez ohledu na věk a pohlaví(byť ženy mají v sobě dar většího napojení,nemusí však býti pravidlem),by bylo fajn vytvořit rozumný coven v okolí Brna,zkrátka pro jihomoravský kraj,kde se i já nacházím.

Vítán je každý,kdo něčemu věří bez ohledu na náboženství,filozofii,či přesvědčení s vyjímkou satanistů a černo-mágů debilů,co si hrají s ohněm a netuší,že ve skutečnosti nemají žádnou moc a jsou jen figurkami démonů..

Zkrátka beru všechny pohodové lidi,kteří duševně se chtějí rozvíjet,je mi v tomto posledním životě 35 a vím,že sebesilnější jedinec nezmůže to,co skupinka vzájemně propojených lidí.Jedná se mi o vzájemné obohacování,nikoli o senzaci..

Děkuji za pochopení:mail mám-lhastor@seznam.cz

Vyzvání

(Někdo, 12. 2. 2016 5:47)

Ahoj všichni. Teď ti z vás, kteří z nějakého důvodu právě bloudí touhle stránkou, prosím, tohle není žádný spam, proto nepřestávejte číst. Jsem žena, žena, která touží naplnit své celoživotní přání. Každý z nás nějaké má, a spousta lidí zde ho má taky. Jenže věřím, že nemají všichni takové přesvědčení jako já, ano můj sen se vám bude zdát neoriginální, pošetilý a já nevím, co ještě. Ale já jsem sama sebou, toužím po tom už řadu let, jen teď přišlo odhodlání se do věci zcela ponořit, odteď nebudu myslet na nic jiného než na to, jak si můj sen splnit. Nebudu hledat jiné informace. Já nejsem posedlý člověk, jsem žena, která se chce ponořit do studia, a poznat je. V neposlední řadě stát se jedním z nich. Nikdy se nesmířím s jejich neexistencí, oni existují a já je najdu. A pokud mě nebudou chtít proměnit, zabijí mě, já vím. Ale i tak se mi potvrdí má pravda. Nikdy nepřestanu. Chci být prostě jedna z nich. A až budu připravena, stane se to, pokud budou souhlasit. Pokud je tu někdo, kdo by si se mnou rád vyměnil poznatky, chtěl kritizovat mou omezenost nebo hloupost, chtěl mě podpořit, nebo třeba popovídat... a podobně budu tu čekat jsem tu dnes od 20:00 do 23:00 a zítra od 20:00 do 1:00. Budu čekat na vás v chatu upírci. Děkuji všem za přečtení. odkaz » http://miniaplikace.blueboard.cz/chatboard-ontario.php?id=291804

Re: Vyzvání

(Jess Askam, 7. 11. 2017 12:23)

Rád bych věděl o vašich plánech a snech více pokud je to možné.Mame společný cíl cetsy.Můžete mě kontaktovat na email: askam.jess@gmail.com S pozdravem Askam Jess

hledá se čarodějnice

(přání černého kozla, 26. 11. 2016 19:45)

Od mala mě přitahuje čarodějnictví a tajemno. Najít k sobě děvče, co má k těmto věcem vášně, je těžké. Je vás málo.

cernyzlesa@email.cz

Draci!!!

(David Andres, 3. 8. 2016 10:38)

Hledám někoho koho zajímají draci chtěl bych vyvolat draka nejlíp v Ústí nad Labem. Je mi 11let

Hledám

(Khaleesi, 19. 7. 2016 11:44)

Ahoj, jsme dvě holky ve věku 17 a 18 které hledají kamaráda nebo kamarádku co se zajímá o esoteriku, čarodějnictví, rituály, obecné náboženství a podobné věci, jsme z okolí Ostravy,

Kdyby měl někdo zájem napište - carol-ine@email.cz

Spřízněná duše

(Adenida, 31. 12. 2015 9:39)

Ahoj, nehledám učitele ani žáka, hledám "vyspělého" člověka ( coven, lidi), se kterým si můžu vyměňovat postřehy, znalosti, rozšiřovat obzory, třeba se i setkat ... Už dlouho jsem na cestě sama jako čarodějka a ráda bych navázala spojení :)

Jsem z okolí Brna, je mi 28 a zajímám se spíše o slovanské rituály, bohy než cizokrajné - jen pro představu.

adenis@email.cz

Hledám

(Veronika, 17. 3. 2015 13:32)

Ahoj, nevím zda je to tady ještě aktivní,ale hledám kamaráda co se zajímá o čarodějnictví popřípadě má rad draky a tak dále.
Piště na -> komp.veronika@seznam.cz

Coven

(LadySeptember, 2. 11. 2014 16:58)

Ahoj, o čarodějnictví se zajímám téměř od malička, kdy jsem četla W.I.T.C.H. a hrála si na malou čarodějku :) , poté jsem koukala na seriál čarodějky.Ale teprve před rokem jsem se začala zajímat o wiccu a eklektické čarodějnictví.
Hledám někoho s kým bych s mohla psát a vyměňovat rady, případně založit coven nebo e-coven.
Napište mi pár řádků o sobě na email september.10@seznam.cz.
Budu se na vás těšit ;)

kolem 15 let

(Nejtlin, 2. 11. 2014 12:45)

Ahoj, hledám kluka kolem 15 let (mže 14, 15, ale i 16) mě osobně je 14 :) zajímám se o magii, odepiš a můžem se domluvit klidně i přes FB

Hledám.

(R., 1. 11. 2014 10:13)

Za pokus nic nedám, chci se zeptat tady. Hledám nějakou známost, vrstevníka, kamarádku- kamaráda okolo 18-20 let. Někoho, kdo mi ve směrech jako je magie, duchovno, energie, příroda, trochu víc porozumí (však vy víte) a byl by mi více na blízku. Okres Litoměřice, nebo Praha. Budu moc ráda))) key-me@seznam.cz

dotaz

(Lina, 27. 10. 2014 22:18)

Ráda bych se na něco zeptala.
Asi tak před pěti lety se mi začali dít divné věci. začala jsem vidět věci které ostatní lidi neviděli Moje máma to sice ví co umím ale říká že bych to neměla nikomu říkat že lidi jsou zlí,ale já nevím co mám dělat snažím se s tím žít ale nemám si s kým o tom promluvit, nechápu to. Hledám někoho kdo by si o těchto věcech se mnou psal. kdyžtak mi napište na můj email lina.n.lina@seznam.cz


1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8

následující »