Jdi na obsah Jdi na menu
 


Vážení, na této stránce budete mít možnost se seznámit, nebo navázat přátelství s lidmi, kteří mají stejné nebo podobné zájmy.

" Co je lepšího, než mít někoho, s nímž máš odvahu hovořit o všem, tak jako sám se sebou."

Legenda praví: " V dávné době žili lidé, měli dvě hlavy, čtyři ruce, čtyři nohy a jedno tělo. Jenže si rozhněvali Bohy a ti na ně ve svém hněvu seslali hromy a blesky, které je rozdělily na dvě poloviny. Od té doby tyto dvě poloviny bloudí světem a hledají jedna druhou."

Vládát a číst inzeráty můžete pouze v případě, že rozkliknete podtržený zápis seznamka píši tuto poznámku z toho důvodu, že jste mi psali, že tu žádné inzeráty nejsou. Jsou jen musíte hledat. 

 Obrazek

seznamka

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

POMOC

(VERONIKA, 9. 11. 2007 9:48)

POMUZETE MI JAK POMOCI MAGIE ODRADIT PRITELKYNI MEHO PRITELE ABY HO UZ KONECNE NECHALA NAPOKOJI ? verokrej@seznam.cz

přátelé

(constantin, 6. 11. 2007 19:30)

hledám přátele kteří se zajímají o čarodějnictví, magii, léčitelství.CHci se pokusit o založení společenstva které by organizovalo různé akce a aktivně se podílelo na rozvoji čar.aj.
můj email apostasia@centrum.cz

Pomůžeš mi???...

(Lathar, 3. 10. 2007 17:34)

Ahoj zaprvé chci pochválit stránky a za druhé hledám někoho kdo by mě pomohl s magií jsem začátečník a fakt mě to láká už mám za sebou rituál zasvěcení a tak ted' bych chtěla aby mě někdo pomoh...info:
email:gothangel@seznam.cz nebo icq:454-241-912 skype:ten vám dám ale nejdříve napište na icq či mail zbytek se dozvíte když mi napíšete diky ;)

Skutečnost ne virtuálka

(Dino, 19. 9. 2007 17:58)

Kdo má rád magii nebo by si s ní chtěl začít tak ad se podíve na blog www.spolecenstvimagie.blog.cz
a zaregistruje se pak budou srazi reálné a no na těch stránkách se to dovíte

Awojiček!

(Nathalie, 8. 9. 2007 13:36)

Ahojte, ja som Nathalie Nanet Bloody a zbožňujem magii, čarodejnictvi, kouzla a rituály,...... a vše co se týka nadpřirozena. Nikdo z mého okolí neví, že se o tohle zajímám a asi by mě vysmáli kdyby sem jim to řekla a tak hledám někoho , kdo mi v tomhle rozumí a chtěl by si pokecat a možno pak i nejaký to stretko (možná). Mám 15 let a bydlím na západním Slovensku. Pls, ozvěte se někdo?Já jsem podle mě normální baba co se týče chování, ale co se týče magie jsem neobyčejní, lebo mě to baví a zajímám jse o to. Nekouřím ,nepiju a jsem spíš samotářskej typ , kluka nemám nenašla jsem teho správního a i když jsem spíše ten samotářskej typ , chodím i s kámoškama(máme spolu klub Z) ven a atd .Myslím jsi, že jsem v normálním(škola) živote jiná než když jsem sama a když jse právě věnuji magii.
Moje foto je na mé stránce : ntvs.blog.cz , a muj e-mail je n.hl@centrum.cz ! Pište mé spříznené duše . =)

prosba

(Petra Křečková, 17. 8. 2007 13:23)

Já bych se ráda dovolala paní Vinklové, má na ní někdo mobilní číslo? děkuju P.K.

Lilit

(Adamíra, 3. 8. 2007 7:22)

Pomůže mi někdo najít LILIT - je od Č.Lípy ale někam se přestěhovala, prý na Mladoboleslavsko, pomozte díky.

najdu tě?

(Zara, 2. 8. 2007 11:09)

Hledaám někoho, kdo by měl stej né zájmy jako já, to znamená, magie, draci, andělé a víly. Vykládám karty, zajímám se o astrál. Je mi 18 let. Hledám někoho, kdo nekouří, nepije. Proím abys byl ve věku od 20-24 let. Nejlépe z Přerova nebo z Hranic.
Awien@seznam.cz

hledám

(Adamíra, 26. 7. 2007 10:53)

hledám Lilit od České lípy

Hledám

(Míša, 7. 7. 2007 10:14)

... v korunách stromů, v tichém příkrovu kapradí, ve zpěvu ptáků a barvách křídel motýlů, i v tajemném šepotu potoků...toho, se kterým bych mohla putovat kouzelným světem lásky se vzájemným nasloucháním a objevováním skrytých zákoutí duše...

Představa má jest taková-že bez cigaret a alkoholu by měl být a jít cestou otevřeného srdce.

Na místě tomto několik slov o mně:
Můj život běží v městě Ostravském a mé kroky rády směřují do čajoven či do náruče Matky přírody-lesů a hor, co stále před námi jsou, aby vzápětí zmizely za obzor...Ráda naslouchám hudbě dávných časů a sama také rozeznívám buben, který mi dělá společnost v mém pokoji.Romantika, filosofie, mystické chodby historie jsou mými společníky.

Proto Ty, jenž sdílíš podobné a také jsi sám, napsati mi můžeš...

hledám

(Martin, 2. 7. 2007 16:18)

hledám slušnou solidní dívku nekuřačku ustecký kraj mé zájmy boj.umění ,romantika,keltská v.Martin 774035244

HLEDÁM

(jERRY, 11. 6. 2007 12:48)

ZDRAVÍM,
HLEDÁM ČLOVÍČKA KTERÝ SE ZAJÍMÁ O MAGII A JEJÍ TAJEMSTVÍ, S KTERÝM BYCH SI MOHL VYMĚNOVAT ZKUŠENOSTI A NÁZORY V TÉTO TÉMATICE. PÍŠ NA MAIL Jerryxy@centrum.cz

Hledám holku z Krnova

(Kratos, 20. 5. 2007 16:23)

Hlédám holku z Krnova, nebo jeho okolí která touží po přátelství stejně jako já!

E-mail Kratos05@seznam.cz

hledam druhou cast sve duse

(jirka, 9. 5. 2007 21:37)

hledam zenu ktera jde po starych cestach,je mi 41 let,z olomoucka,a nemam pc tak prosim sms 604921181...zn.setkani pod duby po mnoha stech letech...

uplně náhodou

(Čenda, 16. 2. 2007 0:41)

Zavedl mě sem jeden člověk co chce vědět mnoho o východním, jak bych to jen nazval, snad čarodějnictvím. Ale i tak kdyby jste lidi měli zájem a byli s okolí Plzně, tak je zde fajn spolek na podporu lidí se zájmem o magii a tak. našem společenství se mezou nekladou. Máme mezi sebou Wiccany, snad i satanisty, ale i obyčejný lidi co chtěj dělat magii. Kdyby jste chtěli, tak můj mail je G.n.Thot@seznam.cz To platí hlavně pro tvůrce těhto stránek! Nejen, že jsi zvolil stejný nápad, teda skoro. Hlavně to řešíš s rozumem a to je OK. :) Napiš, můžu tě pomoc s dopněním ;)

Asmodeus

(Joseph666, 15. 2. 2007 20:25)

Ave hledám nějaýho black andělíčka která je sama samonitká a smutná ztejně tak jako já :(M.Metal7@seznam.czAVE ...........


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8