Jdi na obsah Jdi na menu
 


Úplňkový rituál pro splnění přání

23. 7. 2006

Na papírek napište obyčejnou tužkou své přání. Dobře se rozmyslete, jak ho budete formulovat. Nepoužívejte slova jako nikdy, navždy nebo za každou cenu. Je to velmi nebezpečné. Lístek složte a přiložte ho na srdce.

Připravte si bílou svíci, misku a čtyři předměty, které představují čtyři živly. Pokud se vaše přání týká lásky připravte si mušli. A nezapomeňte na šalvěj, která očišťuje. Potom kolem sebe uzavřete magický kruh. Měl by být tak velký, aby jste se do něj vešli a mohli se pohybovat. /viz.přís."Magický kruh" v rubrice "Magické informace"/. Na závěr zapalte svíčku a pak zavolejte jednotlivé živly, vždy na příslušnou světovou stranu.

Na východ - " Volám vzduch, který dává poznání!"

Na jih - "Volám oheň, který očišťuje!"

Na západ - "Volám vodu, která odplavuje!"

Na sever - "Volám zemi, která hojí!"

"Pomozte mi!"

Plně se soustřeďte na přání a představujte si, jaké to bude, až se vám to vyplní. Potom vyndejte přání a zapalte ho. Dívejte se, jak hoří, a říkejte:" Vesmírná sílo a sílo přírody, pomoz mi dosáhnout mého cíle, ať vzduch mou hlavu pročistí, ať voda přinese nový život, země mi dá sílu, ať oheň odnese moje přání jako proužek dýmu. Děkuji za pomoc a říkám:staniž se !"

Rituál končí teprve když svíce dohoří. / proto je vhodnější poušít menší svíčku/. Pokud chcete provádět rituál v přírodě, můžete místo svíce použít oheň v otevřeném ohništi. Pod širým nebem je rituál ještě působivější.

     TAKŽE PŘEJI HODNĚ ŠTĚSTÍ A MNOHO SPLNĚNÝCH PŘÁNÍ

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

prozba

(paca, 5. 1. 2015 22:04)

kdo muze potvrdit ze to funguje

:-)

(barča, 9. 7. 2007 9:30)

jak to víte že to funguje?

Re: :-)

(Domi, 9. 8. 2011 16:16)

myslim,že to musíš prostě zkusit a uvidíš.

odpověd

(M.., 10. 12. 2010 18:10)

živly jsou oheň,voda,vítr a země.Šalvěj (Salvia officinalis)L. , je bilinka vysoká až 1m můžeš ji sehnat v květinářství. :)

kolo

(Rdaek, 17. 11. 2010 22:14)

ja stoho nic nerozumim co sou to živly a ta šavlej

dotaz

(Petra, 15. 6. 2010 19:19)

ahojky, a to kdyz si preju lasku tak mam mit ty 4 predmety a jeste navic musli a salvěj? nebo musle uz nahrazuje predmet za vodu a salvej predmet za zem? diky moc za odpoved...:)

fáze měsíce k zadanému datu

(Severine, 13. 8. 2006 16:52)

hledala sem si fázi měsíce, ve ktrý jsem se narodila a našla na to fajn stránku:
http://tycho.usno.navy.mil/vphase.html