Jdi na obsah Jdi na menu
 


Některé druhy amuletů a jejich použití

17. 7. 2006

Duální pentagram - Pomáhá plnit i ta nejméně splnitelná přání a řešit nejsložitější situace. Je symbolem čistých úmyslů a cílů, kterých nám může pomoci dosáhnout. Spojení dvou pentagramů symbolizuje člověka a kruh znamená nekonečno.

Oko Proroka - Tajemný znak Východu. Odvrací démony zla,přináší přízeň dobrých duchů, chrání před uhranutím a lží. Podporuje jasnozřivost a poznání budoucnosti.

Oko Hórovo - Symbolizuje předvídání a všeznalost získanou smyslovým vnímáním světa. Přináší věčnou ostražitost a jako amulet chrání před nepřízní bohů a nadřízených lidí, kteří by mohli zkomplikovat náš osud.

Trámcový pentagram - Známý také pod názvem bílý pentagram- je to základní čistý znak. Odráží zlo a kletby a vrací je k jejich původci.

Nilský kříž - Má příznivý vliv na lidský organismus. pomáhá doplnit vnitřní energii, odstraňuje negativní záření patogeních zón. Dobře působí na lidi úzkostlivé, váhavé a nervní.

Keltský nekonečný uzel - Jedna ze základních dovedností druida prý bylo pletení slaného nekonečného uzlu, který v sobě ukrýval symboliku Slunce a příslušných bohů. Vyjadřuje také nekonečnost vesmíru.

Sup -  Věští osud a dovede upozornit na věci a předměty, které ovlivní naši mysl a budoucnost. Dává silnou vůli k proměně v lepší. Očišťuje duši od hříchů a posiluje víru v sebe sama. Je symbolem lidské duše.

Keltská spirála - Působí na své okolí jako biogenerátor - má velmi silné harmonizující a zklidňující účinky. Doplňuje životní energii a přikládáním na určitá místa na těle dochází prý k regeneraci orgánů.

Magický talisman AGLA "ATE GEBIR LEIHAM ADONAI" - Přináší nositeli šťastný osud, bohatství a to dokonce i bez práce. Napomáhá v sázkách-je tedy dobrý pro lidi, kteří rádi za peníze a pro peníze tipují čísla. Vyděluje jednotlivce z davu, přináší uznání a zásluhy.

Spirála se symbolem ohně - Je znakem nesmrtelnosti, amuletem pro dlouhověkost a dlouhodobé tělesné a duševní zdraví.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

snar

(katka, 24. 7. 2007 16:04)

co ma caka

snar

(katka, 24. 7. 2007 16:02)

co ma caka