Jdi na obsah Jdi na menu
 


8 SÍLA

18. 8. 2006

ObrazekSíla

Vládnoucí znamení Lev

Síla symbolizuje jednotu mezi vědomím a instinkty. Půvabná mladá žena, coby symbol ženství, právě zkrotila divokou šelmu. Nebojí se, neboť lev se nechová ani výhružně, ani útočně. Jakoby mezi oběma stvořeními probíhal podivný rituál. Žena v tomto případě symbolizuje vědomí, zatímco lev je zosobněním naší instinktivní animální duše. Nad její hlavou se vznáší ležatá osmička, symbol věčnosti.

Síla spadá pod astrologickou vládu znamení Lva, jehož symbolem je právě hrdá lví šelma. proto je Síla ztělesněním kvalit jako je cílevědomost, vnitřní stálost a oddanost.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

VZTAH

(ALENA, 24. 11. 2011 14:27)

.....k předchozímu dotazu......patřÍ karta SÍLA. Alena

Vztah

(Alena, 23. 11. 2011 20:17)

Jak si má prosím vyložit tuto kartu pokud jsem se ptala " Jak vypadá v současné době vztah s mým přítelem?" Je to dobrá karta nebo ne? Děkuji. Alena

Magicke

(Magie, 1. 9. 2010 12:22)

tomu rikate magie ja ji znam lepe vyuzivam ji k memu prospechu nebo pomste a nekolikrat mi to vislo nekteri rikaji ze vyuzivam cernou magii ale jakej je v tom rozdil na tomhle svete plati KAZDY ZA SEBE!

Blbě?

(Nefailsten, 4. 1. 2008 21:32)

Máš to nějaký pomatený... Karta 8 je ve znamení Vah a ne Lva. Říká se jí Spravedlnost, Vyrovnání... Uklidnuje, tvoří a harmonizuje cestu, život vydobitý vozem (07). Jinak Síla nebo taky chtíč ve znamení LVA je karta č. 11