Jdi na obsah Jdi na menu
 


Poznejte sílu Draků

16. 7. 2006

  Relaxace - Setkání s osobním drakem

Začněte relaxačními technikami. Až skončíte, představte si, jak jste obklopeni světlem. Pak upusťte všechny své problémy do jezera nebo do řeky.

Ocitnete se na vrcholku hory. V dálce na druhé straně vidíte vulkán, chrlící z kráteru lávu a oheň. Otočíte se a díváte se dolů před sebe. Obrovské lesy se třpytí světle modrými jezery a klikatícími se řekami. Na obzoru se vlní oceán. Vzhlédnete k obloze a vidíte jak sluneční světlo protíná bouřkové mraky valící se přes pohoří a osvětluje hory a lesy.

Najednou si v okolní krajině uvědomíte přítomnost různých druhů draků. Tmaví draci Chaosu se vlní a vnikají do bouřkových mraků, bílí draci Světla létají nahoru a dolu po slunečních paprscích.

Zemští draci se plazí pod tlustým kobercem korun stromů. Ohňoví draci všech velikostí si hrají v páře a žáru sopky. Každé jezero nebo řeka jsou domovem Vodních draků stejně tak, jako vzdálený oceán. Draci pouště a suchých oblastí zase vyhledávají horké duny. Dokážete pocítit rozdílnou energii a moc každého z draků, který vás osloví.

Roztáhněte ruce a v duchu zavolejte draka, který vás přitahuje. Během okamžiku sedíte vedle něj. Bezpečně a beze strachu procházíte jeho domovem. Drak k vám promlouvá a říká vám rady, jak zlepšit váš život na všech úrovních.

Když skončíte můžete se vrátit do těla nebo na vrcholek hory navštívit dalšího draka. Kdykoli by vám s nějakým drakem nebylo dobře, můžete návštěvu ukončit. Až budete chtít meditaci ukončit, pomyslete na své fyzické tělo.

Když se vrátíte do svého fyzického těla, několikrát se zhluboka nadechněte, abyste se uzemnili. Otevřete oči. Jste úplně zpět ve fyzické rovině všemi částmi své bytosti.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Re: Dodatek

(Kevin, 12. 6. 2011 20:17)

Jak mohu věřit v magii když jsem v ní nikdy nevěřil?(ale teď to chci změnit, chci věřit v magii!)

Re: Re: Dodatek

(asma, 30. 7. 2011 16:00)

stačí opravdu věřit,tak jako věříš ve vzduch,který dýcháš,tak jako věříš,že ti bije srdce v hrudi....věř. A nezapomeň na pokoru a vděk...

Re: Re: Re: Dodatek

(adam, 22. 2. 2012 17:16)

Ano, velice pěkně napsané, když bude chtít někdo poradit, otočte se na konarikadam@seznam.cz

Re: Re: Dodatek

(Azrael, 27. 4. 2012 11:23)

Víš s tou vírou v magii to pro tebe bude dost složí, protože stále budeš v duchu hledat nějaké logické vysvětlení jak to je. Na teoretické urovní můžeš excelovat ale v té praktické bys byl stále jen začátečník. Mnohdy ti pomuže nějaká magická zkušenost která tenhle blok prolomí a ty bude "vtáhnut" do tohoto úžasného ale mnohdy nebezpečného světa ;)

Páni

(Tereza, 21. 4. 2012 23:43)

Bylo to něco úžasného a zároven divného...Octla jsem se tam a najendou mi v hlavě znělo jméno Aelochypides (Ani nevím co to je) a najednou se ke mně přiblížil jakoby bílý drak .. pak jsem měla bělmo a světlo před očima a jenom jsem slyšela vnitřní hlas : Bud vnímavá!..Pak se mi začala motat hlava..to bylo nejhorší..a když jsem se chtěl vrátit zabrnělo ve mně..a ještě pár vteřin potom jsem byla ještě taková nesvá a motala se mi hlava....Ale je to úžasné !!

dračí energie

(tomi, 30. 1. 2012 23:15)

Draka mam už 5 let od ty doby vidím do budoucnosti jeho sílu využívam každy den když medituji v přírodě získavam sílu je to zvlaštní ale pokaždy pak ovladam jisty čas přirodu gesty donutím rostlinu rust

?

(katyhany, 19. 9. 2011 10:55)

prosím, takže pkud správně chápu děje se to při meditaci, že? Jde to i při meditaci, ve které se volá anděl a patron???

pochybnost

(Dominik, 22. 7. 2011 16:10)

opravdu to funguje

Zajímavé...

(Katty Faith, 15. 7. 2011 18:28)

...vyzkoušm :o)

pomoc

(michael, 14. 5. 2011 10:24)

ahojte, jeste sem se nesetkal s drakem tak chci pomoc jak to udelat prosim napiste mne

touha..

(Hanka, 8. 3. 2011 14:04)

Hrozně mooc to chci vyzkoušet určitě to musí být bezvadné, ale nevím jak na to.. dokázal by mi někdo poradit? prosím :)

Pomalu........

(dragoluc, 25. 2. 2011 15:43)

Buďte velice bdělí při hrátkách z draky. Né že by lidé již byli zbyteční, ale máte více a více hloupých přání. Nicméně draci složili slib před mnoha časy a lidi musí chránit i proti jejich vůli ......... Pomalu z výběrem, oslovením i přáním... Žijte v pokoji .....

Můj drak

(Sakura Kurosaki(blackmamaba@seznam.cz), 27. 8. 2010 23:44)

Co zde píšete je skutečně pravda. Už rok mám svého draka. Je to drak ohně, který je docela prudký a panovačný, občas až moc sebejistý. Hýří ohnivou energií. Je to můj přítel, ale bylo to velmi těžké ho zkrotit, aby si nedělal to co chtěl. A je tak chytrý až mě to překvapuje. Je na straně bílé magie, zlou nenávidí. Někdy mě až příliš vychovává, což mě jako 16letému pubertákovi štve, ale stejně ho mám ráda:)

pomužu...

(undertaker, 27. 1. 2010 6:19)

je mi trináct a uz zvládam i magii... musíte mislet na jedno na tu dračí magii... nebo na jinou magi nebo kouzlo zvladam i kouzla čusec

zazitok 2

(adam, 16. 11. 2009 15:59)

lepsie a rychlejsie sa sustredim ked si pustam izotericku hudbu ja hned sa prenesiem do okamziku kedy som ju opustil a ci som tam dlehsie tym je to skutocnejsie a eviem cim to je ale ked som sa nesustredil nemohol som otvorit oci naozaj verim ze je vela zakulisi mysle a odomkol som si tuto som zvedavi ci my povie ucitelka nabozenstva ked toto poviem naozaj my Lengaria dracia krajina ucarovala a nemam ani pojem o case 10 minut prejde len tak utasne

Skvele

(adam, 16. 11. 2009 15:29)

je tu naozaj uzasne najpr som tomu neveril ale odreagoval som sa mam zeleneho draka eragona leteli sme sa pozriet na pust a na vpdnych drakov a potom my ukazal svoju krunu stromu bola velka a rotvetvena sice my nevedel poradit s problemamy ale naozaj uzasne chcem si nakreslit no proste nemyslel som na nic aba som lietal na obrastenymy lesmy ako v amazonke.

Něco o Dracích a jejich vzniku

(Edward Sterner, 5. 8. 2009 14:42)

http://www.exxephoto.estranky.cz/clanky/krestanske-okenko/story-of-all-stories

Prosim pomoc

(Irisk@, 28. 6. 2009 12:14)

Chtěla bych to také vyzkoušet, ale asi nedokáži být v tom správném rozpoložení a nemam na to dostačující koncentraci a soustředěnost....prosím, poraďte nějaké techniky =) Meditační, relaxační...cokoliv! Budu velmi vděčná =)

meditace

(Michaela, 20. 5. 2009 1:38)

je opravdu tak nutna? Ano je. Kdyz se telo dostane do klidu, dostane se do klidu i mysl a naopak. Ale take muze byt telo v pohybu a mysl klidna. Jde se potom zamerit jen na jednu vec. Na fantazii, kterou zkousime zhmotnit, zrealizovat. Muzete si delat doopravdy, co chcete? Tod otazla. Existuji pravidla a zakony, kterym se nevyhneme. Proc tedy jeste neletame?
Pri teleportaci se lide vypari, ale kde jsou tu dobu, co se teleportuji. Muzeme si to snad predstavit, ze letaji, odletaji nebo se meni zem, puda pod nohama?

S drakmi po drakonsky :)

(Darnael, 6. 4. 2008 23:38)

Zdravim Dracich magov!
Zatial sa pripravujem na prve stretnutie. Pri meditacii som sa dostal na spominany ostrov, zahliadol som drakov, no na ziadneho som nevolal. Chcem spravit dojem, tak som sa naucil zopar fraz z dracieho slovnika :P
Celkom zaujimavy jazyk. Cheknite: http://draconic.twilightrealm.com/