Jdi na obsah Jdi na menu
 


Poznejte sílu Draků

16. 7. 2006

  Relaxace - Setkání s osobním drakem

Začněte relaxačními technikami. Až skončíte, představte si, jak jste obklopeni světlem. Pak upusťte všechny své problémy do jezera nebo do řeky.

Ocitnete se na vrcholku hory. V dálce na druhé straně vidíte vulkán, chrlící z kráteru lávu a oheň. Otočíte se a díváte se dolů před sebe. Obrovské lesy se třpytí světle modrými jezery a klikatícími se řekami. Na obzoru se vlní oceán. Vzhlédnete k obloze a vidíte jak sluneční světlo protíná bouřkové mraky valící se přes pohoří a osvětluje hory a lesy.

Najednou si v okolní krajině uvědomíte přítomnost různých druhů draků. Tmaví draci Chaosu se vlní a vnikají do bouřkových mraků, bílí draci Světla létají nahoru a dolu po slunečních paprscích.

Zemští draci se plazí pod tlustým kobercem korun stromů. Ohňoví draci všech velikostí si hrají v páře a žáru sopky. Každé jezero nebo řeka jsou domovem Vodních draků stejně tak, jako vzdálený oceán. Draci pouště a suchých oblastí zase vyhledávají horké duny. Dokážete pocítit rozdílnou energii a moc každého z draků, který vás osloví.

Roztáhněte ruce a v duchu zavolejte draka, který vás přitahuje. Během okamžiku sedíte vedle něj. Bezpečně a beze strachu procházíte jeho domovem. Drak k vám promlouvá a říká vám rady, jak zlepšit váš život na všech úrovních.

Když skončíte můžete se vrátit do těla nebo na vrcholek hory navštívit dalšího draka. Kdykoli by vám s nějakým drakem nebylo dobře, můžete návštěvu ukončit. Až budete chtít meditaci ukončit, pomyslete na své fyzické tělo.

Když se vrátíte do svého fyzického těla, několikrát se zhluboka nadechněte, abyste se uzemnili. Otevřete oči. Jste úplně zpět ve fyzické rovině všemi částmi své bytosti.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

přítel

(MÁG, 30. 7. 2007 21:55)

Ahoj , jednoho draka vlastním . Jsem šťastný , že ho mám . Moc mi pomáhá a já mu za to děkuju . :-)

Je to fakt super

(vamp, 22. 6. 2007 14:05)

Tak už se mi to daří, až se někdy musím brzdit abych netrávila zbytečně moc času poletováním:-)

Úúúúúžasný zážitek

(vamp, 4. 6. 2007 17:30)

Na první přivolání přiletěl veliký černý drak, měl stejná křídla jako já a vedl mně v letu do svého světa. Bohužel neumím vstoupit až na astrální pláň, vždy mně na rozhraní vrátí dech mého těla. Ale i tak to stálo za to:-)

ZAS NIC NEVIM !

(BILA DUSE, 15. 4. 2007 13:09)

Chtela bych umět dračí magii ale nevím kde se naucit meditaci.(doufám že na to co nejdřív přijdu)

zajimave hned to du zkusit

(thanguol, 25. 2. 2007 11:17)