Jdi na obsah Jdi na menu
 


Přemýšlím co říci k mé osobě...nechme prázdných slov. Baví mě žít, každý den přijímat jako dar, radovat se z maličkostí, protože z maličkostí vznikají veliké věci.

Magie je můj svět, mým elementem je "Země" poněvadž jsem ve znamení " Kozoroha ."

Tyto stránky jsou zábava o věcech velmi vážných. Nikdy nepodceňuji sílu magie a snažím se držet desatera magického přikázání...nejdůležitějším z nich pro mě je ,neubližovat a neškodit.

Všem magickým příznivcům přeji hodně štěstí a nalezení své vlastní magické cesty , aby jste nikdy neztratili víru a hlavně klid v duši.

vaše čarodejnice Květa

P.S. Pokud si nebudete vědět rady, nebo budete potřebovat pomoci napište formou komentářů, když to bude v mých silách ráda pomohu...:o)))

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Vše je magie

(Ls.Lucki, 28. 12. 2008 12:49)

Všechno na světě a ve vesmíru je vlastně magie. Elektrický proud, rádiové a jiné bezdrátové přenosy, náš způsob předávání a získávání informací přes internet, i život sám je největší magický čin, vyšších duchovních bytostí než jsme my. Evoluce lidského vědomí a lidstva jako takového je přesně řečeno "výroba kamene mudrců" . Kámen mudrců, jako magický artefakt by totiž měl být schopen tvořit život. My lidé, jako duchovní bytosti, které jsou nezralé, teprve v procesu vývoje skoro přesně uprostřed, se vyvíjíme k tomu, aby se z nás, jako z pouhých tvorů stali v daleké budoucnosti tvůrci, čímž bychom podstatu zmíněného kamene mudrců naplnili. Přeji krásný den, rok, život a jen a jen zdraví.
www.tachyon.webzdarma.cz

Otázka k magickému kruhu

(Lexí, 14. 11. 2008 13:57)

Jakým způsobem se má magický kruh uzavřít? Když budu mít třeba dýku, tak nějak nad svíčkami udělám kruh? V magii ještě nejsem sběhlá, tak prosím o vysvětlení. Děkuji.

Potřebuji pomoc

(Nikola, 3. 11. 2008 12:49)

Prosím potřebuji pomoc. Byla by jsi, tak hodná a klikla mi na mail? Můj mail je NicholleG@centrum.cz
Děkuji.

magie

(Anonim, 5. 10. 2008 13:18)

Ne funguje my magie prečo ????

mamam

(vilem, 22. 9. 2008 14:28)

je pata nemocnej

Pro Míneu

(Květa, 23. 8. 2008 19:17)

Ahoj Míneo, ráda bych zareagovala na Tvůj komentář, zaujalo mě to a royhodně si nemyslím, že by Ti začínalo " hrabat" . Možná jsi schopna svoji kamarádku zachránit nejspíš ne z hladiska fyzického ani do toho nebudeme zatahovat Boha, ale prostě je to o lidství o pomoci a sounáležitosti....nechci se tu rozepisovat, pokud se tu ještě někdy objevíš napiš mi na e-mail heran@centrum.cz

Prosba o pomoc

(Mínea, 28. 7. 2008 15:06)

Ahoj čarodějko Květo.
Věřím v sílu myšlenky a slova, občas rozmlouvám sama se sebou, kladu si otázky a napadají mne na to odpovědi - říkám tomu Hlasy. Probíhají různé situace, jejichž vznik a průběh někdy nechápu, ale později získávají smysl a jakoby logicky zapadají do jakési mozaiky dění. Teď se mi dostala shodou jistých okolností do ruky kniha Brida, kterou jsem přečetla jedním dechem. Mám kamarádku, která má rakovinu a já mám pocit, že potřebuje ode mne pomoc. Mé hlasy již několik dnů na mne naléhají, abych rychle něco podnikla, že nesmím ztrácet čas. Skoro mám pocit, že mě tlačí k tomu, abych si vzpomněla. Mám v sobě trochu zmatek a přitom na druhé straně mám pocit, že jsem schopna ji zachránit. Co mi na to řekneš? Třeba i to, že mi začíná hrabat. Nebudu se na Tebe zlobit, možná se mi spíš uleví. Prosím odpověz, případně sděl neveřejný kontakt, pokud budeš mít pocit, že si máme co říci. Děkuji.

Nový kult wicca

(Wiccan Lupin, 27. 7. 2008 12:57)

Mrkněte se také na stránky našeho magického kultu, pokud vás magie opravdu zajímá.
http://wicca-omega.hostuju.cz/

komentar

(lucie, 3. 5. 2008 16:20)

PROČ NEMATE K DISPOZICI FOTKY?

nový multimediální portál Lamedwaw.org

(asisten vyucujiciho Pokorny, 5. 3. 2008 22:04)

Dobrý den ,
rádi bychom vás informovali o novém informativím a vzdělávacím
multimediálním portálu www.lamedwaw.org , který se zabývá tématy
jako jsou kabala, Sefer jecira ( Golem ), výklad Bible a její zkryté
informaci předávané doposud POUZE V ÚSTNÍ FORMOU učiteli vybraným
studentům.

V příloze emailu je posudek vypracovaný
VZDĚLÁVACÍM A KULTURNÍM CENTREM ŽIDOVSKÉHO MUZEA V PRAZE

Portál je především zaměřený na nežidovské spoluobčany, prosíme
o zařazení do sekce odkazy na vašem portálu.

Ať se vám daří.
Pokorný , asistent vyučujícího

pozor

(net, 30. 12. 2007 13:24)

Magie opravdu funguje,ale to už asi víte?
Co nevíte, nebo spíš nechcete vědět je fakt, že působíte chaoz v aktu stvoření! To způsobí zpětnou vlnu událostí, která vás zasáhne, třeba až za několik žívotů! Pak se divíte co se nám chudáčkum "kteří za nic nemůžeme děje"(vlastní skušenost).Zamyslete se, není-li již pozdě?
POZOR-POZOR

Paradoxx

(Asront, 15. 12. 2007 18:15)

Máš to tady docela zvláštní všude samé pentagramy a hraje ti tu song triady dobré,ale fakt divné jestli tím máš na mysl nějakou postupku tak by to mohlo fungovat.Jenže jak pak ten kruh vypadá na papíře?To bych rád viděl dik.Stůj si za svým.Ahoj

pre DOGR

(capor, 28. 9. 2007 22:43)

v prvom rade si zapamätaj, že mágia je len jedna - žiadna čierna a biela... už potom záleží len na človeku či ju použije v "dobrom" alebo v "zlom" - mágia je ako nôž - môžeš si ním odkrojiť chlieb a môžeš ním i zabiť...

Magie

(Dogr, 28. 9. 2007 16:17)

Chci se naučit čarovat s magii černou i bílou magii co mám sělat?

magie

(kejla, 20. 9. 2007 15:13)

chci se taky naucit carovat
co mam udelat

vek

(kk@tka, 22. 5. 2007 11:26)

kolik vam nebo tobe je let?

magie je můj kuníček

(adéla, 10. 3. 2007 13:35)

zabývám se magií 10 let kdo říká že je to hloupost nemá pravdu já sama jí skouším skoro každý den ale ani jednou se mi to nepovedlo je to úžasný !!!!

www.arxnanna.wz.cz

(ninib, 4. 3. 2007 23:41)

jestli budeš potřebovat pomoci tak dej vědět

Pozdrav

(Morticie, 20. 2. 2007 19:43)

zdravím, pěkné stránky. Jsem také kozoroh.
Morticie
www.magica.cz

Minerva

(erdelin@volny.cz, 15. 2. 2007 21:47)

Preji krasny vecer, dostala jsem na vas spojeni od kamaradky B. Gololobovove a rada bych vam nabidla sve aktivity. Muzete se podivat na www.minervazdravi.com? Dekuji a preji vse nej....