Jdi na obsah Jdi na menu
 


Přemýšlím co říci k mé osobě...nechme prázdných slov. Baví mě žít, každý den přijímat jako dar, radovat se z maličkostí, protože z maličkostí vznikají veliké věci.

Magie je můj svět, mým elementem je "Země" poněvadž jsem ve znamení " Kozoroha ."

Tyto stránky jsou zábava o věcech velmi vážných. Nikdy nepodceňuji sílu magie a snažím se držet desatera magického přikázání...nejdůležitějším z nich pro mě je ,neubližovat a neškodit.

Všem magickým příznivcům přeji hodně štěstí a nalezení své vlastní magické cesty , aby jste nikdy neztratili víru a hlavně klid v duši.

vaše čarodejnice Květa

P.S. Pokud si nebudete vědět rady, nebo budete potřebovat pomoci napište formou komentářů, když to bude v mých silách ráda pomohu...:o)))

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Odpověď Martinovi

(Květa, 4. 2. 2007 19:44)

Ahoj Martine děkuji za Tvůj komentář...vzhledem k tomu , že jsi nezanechal na sebe kontakt odepisuji tímto způsobem. Člověka o kterém píšeš jsem neznala osobně, ale můj manžel ano, protože i on se zajímá o ezoteriku. Jsem z kladna takže Slané je kousek od nás. Dotyčný řezník o kterém píšeš už není mezi námi, nevím zdali to víš, konal dobro možná až příliš veliké, protože vše musí být v rovnováze a pokuď je rovnováha porušena dochází k destrukci. Asi by to vše bylo na delší povídání. Takže pokud se ještě někdy objevíš na těchto stránkách ozvi se na e-mail: heran@centrum.cz byla bych moc ráda, Tvůj komentář mě velice upoutal. S pozdravem Květa

Ahoj

(Martin, 3. 2. 2007 23:29)

Jak se díváš na učení podle knih Bardona ? Já jim věřím a když se je snažím objektivně zhodnotit a porovnat například s principy jógy, spatřuji v obou stejný základ. Setkal jsem se kdysi ale s jedním člověkem, léčitelem ze Slaného. Tento člověk disponoval nesporně zvláštními schopnostmi, pomocí kterých léčil i beznadějné případy nemocí. Zarazilo mě ale jeho tvrzení, že sice kdysi také začínal těmito knihami, ale po nějaké době zjistil, že v sobě obsahují zlo a autor jimi ovládá čtenáře. Říkal vůbec zvláštní věci. Od jisté doby začal slyšet hlasy, až téměř skončil v blázinci a objevil v sobě schopnost léčit. Byl řezník a jezdil na zabíječky, ale při porážce tvrdil že ze zvířete nejdříve vytáhne duši, protože při porcování těla by i rozkrájel duši. Byl to velký podivín, ale ukazoval mi například i dopisy od americké asociace metafyziků, kteří se na něj chtěli přijet podívat. Znám řadu lidí, které vyléčil. Od jiných vím, že je odnaučil kouřit. A zase od jiných - že ho zvířata před porážkou poslouchala na slovo. Praseti se podíval do očí a to sním šlo na porážku klidně jako pejsek. Povídal jsem si tehdy s ním asi dvě hodiny. Co si o tom myslíš ?

charmed

(Marakai, 24. 1. 2007 8:51)

chtěla bych se zeptat, kde je možné sehnat titulní píseň, nevíte?
A..je to tu pěkné, ale trochu prázdné....měla jsem zájem o runy, jelikož se o ně dost zajímám...

prosba

(Lubomir, 19. 1. 2007 23:54)

prosim potrebujem pomoc, kontaktujte ma prosim na zymes@azet.sk
Dakujem


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7